Yeni Ürünlerimiz

Yeni ürünlerimizle ürün portföyümüz güçlenmiştir.

DEVAMI

Magnezyum'un Önemi

Magnezyum insan vücudu için besinlerle alınması şart olan bir mineraldir.

DEVAMI

Ürün Portföyü

Grip ve Çinko

Solunum sistemi, sürekli olarak hastalık yapıcı mikroorganizmaların saldırısına uğrar.

DEVAMI

Demir eksikliği anemisi nedir?

Kanımızda bulunan alyuvar adlı hücrelerin görevi oksijen taşımaktır. Kanımızda yeterince sağlıklı, yani normal alyuvar yoksa buna anemi (kansızlık) denir.

DEVAMI

Berko İlaç yeni üretim tesisleri, Sağlık Bakanlığı'na bağlı ruhsatlı ilaçları üretmek üzere tasarlamıştır. Tesisler yürürlükte olan GMP gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmış, toplam 10.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır.

Binaların boyutları ve dizaynları, hata riskini minimize edecek, etkin bakım ve temizliğe imkan verecek, kontaminasyon ve çapraz bulaşmayı engelleyecek şekilde yapılmış ve inşa edilmiştir.

Berko İlaç Üretim Tesisi'nde Sağlık Bakanlığı ruhsatlı farmasötik ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Farmasötik üretim dışında firmada, Tarım Bakanlığı'ndan ruhsatlı gıda takviyesi preparatların da üretimi yapılmaktadır.

Fabrikanın günlük kapasitesi 80.000 kutu/gün'dür.

Yeni binanın Bodrum I ve Bodrum II katları mevcut binanın Bodrum I ve Bodrum II katları ile bağlantılıdır. Bu bağlantı noktalarında personel ve malzeme geçişleri mevcuttur.

Sağlık ve Tarım Bakanlığı'ndan ruhsatlı ürün formları: I. Katı (Solid) Preparatların Üretimi Kapsül Kaplı ve kapsız tabletler Toz içeren saşe II. Likit Preparatların Üretimi Şurup ve damla formları Pomad ve krem formları

Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.

Yan etki bildirimleriniz için 0216 456 65 70 numarasını arayabilirsiniz.